Kredyty walutowe

Kredyt Frankowy – Unieważnienie? Znajdziemy rozwiązanie dla Ciebie

Twój kredyt frankowy utrudnia Tobie życie? Spłaciłeś kredyt frankowy jednak chcesz odzyskać pieniądze które powinny były zostać w Twojej kieszeni? Pozwy kredytów frankowych zyskują z roku na rok na popularności. Dane za I kwartał 2022r. pokazują, że do sądów wpłynęło prawie 17 tys. spraw. Przeczytaj co możemy dla Ciebie zrobić i jak możesz na tym skorzystać!


Unieważnienie Umowy Kredytu Frankowego.
W przypadku wnioskowania o unieważnienie umowy kredytu frankowego, wracamy do chwili sprzed podpisania umowy kredytowej. Co to oznacza – tak jakby umowa ta nigdy nie została zawarta. Jest to bardzo korzystne rozwiązanie dla Frankowicza. Jakie to ma konsekwencje? Bank jak i Konsument zobowiązani są do wzajemnego zwrotu wszystkich świadczeń finansowych, uwzględniając wszelkie prowizje, marżę i odsetki. Prosto podsumowując Konsument ma oddać co do grosza kwotę którą pożyczył (sam kapitał), natomiast Bank musi oddać dokładnie wszystkie środki które uzyskał od klienta (kapitał, marże, prowizje, odsetki, ubezpieczenia itp.).

W większości przypadków okazuje się, że Frankowicz wpłacił już do Banku o wiele więcej niż pożyczył zatem po rozliczeniu z Bankiem, nie dość, że pozbywa się kredytu to jeszcze Bank musi oddać to co jest ponad.


Spłacony Kredyt Frankowy, Euro, czy w innej walucie.
Nic straconego. Prześlij nam swoją umowę do analizy, a dowiesz się ile możesz odzyskać z banku, ponieważ roszczenia w tym wypadku przedawniają się po 10 latach.

Kliknij w przycisk, wypełnij formularz, a my niezwłocznie się z Tobą skontaktujemy i przeanalizujemy Twój kredyt.

Przedsiębiorco Posiadasz kredyt frankowy? Według najnowszej Uchwały Sądu Najwyższego możesz ubiegać się o unieważnienie swojego kredytu! Zapewne, posiadając taki kredyt byłeś przekonany, iż jesteś na straconej pozycji… a z każdej jednej Kancelarii odprawiony zostałeś z tego powodu z kwitkiem…

Mamy dla Ciebie bardzo dobrą wiadomość! Dzięki wspomnianej już uchwale Sądu Najwyższego, każdy przedsiębiorca, który zawarł z bankiem wadliwą umowę, ma realne szanse na wygranie sprawy! Co więcej, nawet jeżeli bank zdołałby wykazać, że umowa kredytowa nie jest umową konsumencką, to interpretując to przez pryzmat uchwały  i tak, taka umowa może zostać unieważniona!

Przedsiębiorco! Musisz się jednak spieszyć! Ponieważ terminy przedawnienia w tym wypadku są krótsze, niż w przypadku konsumentów i masz TYLKO 3 lata liczone od daty wypłaty kredytu lub zapłaty raty kredytowej.

Nie masz ani jednego dnia do stracenia!

Dlatego już teraz kliknij w przycisk, wypełnij formularz, a my niezwłocznie się z Tobą skontaktujemy i przeanalizujemy Twój kredyt.

Z pomocą profesjonalnej pomocy prawnej możesz być spokojny, że pozew będzie dobrze przygotowany a Ty zmaksymalizujesz swoje szanse na wygraną, odzyskanie swoich pieniędzy i uwolnienie się od kredytu.

Konsultacja

Wypełnij formularz, a my się z Tobą skontaktujemy