Upadłość konsumencka

Upadłość konsumencka. Życie bez długów jest bliżej, niż myślisz.

Masz problemy ze spłatą zobowiązań? Zalegasz z ratami kredytów i opłatami? Nękają Cię telefony z windykacji, a na koncie masz komornika? 

Upadłość konsumencka to regulowana prawem procedura oddłużania, która ratuje osoby takie, jak Ty. Bez nowych kredytów! 

Pomożemy Ci ją ogłosić i odzyskać spokój.

100% skuteczności albo całkowity zwrot kosztów.

W Kancelarii Feniks jesteśmy pewni swojej skuteczności: gwarantujemy ogłoszenie Twojej upadłości konsumenckiej. W przeciwnym razie zwracamy Ci całą kwotę za naszą obsługę. Pomogliśmy już setkom osób w podobnej sytuacji i wiemy, jak działać, aby wyjść z długów bezpiecznie i skutecznie. Twoją sytuację przeanalizujemy bezpłatnie. 

Wypełnij krótki formularz i skontaktuj się z nami. Działajmy!

Dzięki upadłości konsumenckiej:

  • Twój dług przestaje rosnąć;
  • komornicy i firmy windykacyjne wstrzymują działania;
  • windykacja komornicza jest umorzona;
  • Twoi dłużnicy są zaspokojeni i przestają Cię nękać;
  • zaczynasz od nowa i cieszysz się spokojem.

Czym jest upadłość konsumencka i kto może ją ogłosić?

Upadłość konsumencka to procedura umocowana w polskim prawie i obecna w nim od 20 lat, a od 2020 znacznie uproszczona. Ma na celu oddłużenieczęść długów może zostać całkowicie umorzona, a reszta zostaje rozłożona na możliwe do spłaty raty, nawet do 7 lat. Upadłość konsumencką może ogłosić osoba fizyczna, która nie radzi sobie ze spłatą zobowiązań (kredytów, pożyczek, opłat) nie krócej niż 3 miesiące. Zyskujesz w ten sposób ochronę przed windykacją, co oznacza odzyskanie normalnego życia i nowy start – bez długów, stresu i komorników na koncie.

Wyobraź sobie, jakie spokojne i normalne będzie Twoje życie bez długów. Skontaktuj się z nami, a my przeanalizujemy Twoją sytuację bezpłatnie. 

Upadłość konsumencka to wyjście z długów. A my wiemy, jak to zrobić.

Twoją sprawą zajmujemy się na każdym etapie postępowania. Jesteśmy doświadczonymi specjalistami i znamy problemy, które możesz napotkać w trakcie ogłaszania upadłości konsumenckiej – i pomożemy Ci się przed nimi ustrzec. Nie oceniamy, tylko pomagamy. Skutecznie.

Anuluj długi i zacznij od nowa

Twoją sytuację przeanalizujemy bezpłatnie. Dajemy Ci 100% gwarancję ogłoszenia upadłości konsumenckiej lub zwrot kosztów naszej usługi. Działamy na jasnych zasadach.

Pamiętaj! Upadłość konsumencka zapisana jest w polskim prawie. Masz prawo do bezpiecznego i skutecznego wyjścia z długów – a my Ci w tym pomożemy. Skontaktuj się z nami.

Bezpłatna konsultacja

Wypełnij formularz, a my się z Tobą skontaktujemy