Restrukturyzacja firm

Restrukturyzacja firmy. Uratuj swój biznes przed upadłością!

To gwarantowana przez polskie prawo procedura dla przedsiębiorców, którzy mają problemy finansowe. Zgodnie z ustawą jej głównym celem jest ochrona przed upadłością – i tym właśnie w Kancelarii Feniks się zajmujemy. Koniec z komornikami, telefonami od windykacji i strachem o przyszłość. Dzięki restrukturyzacji odzyskasz firmę, godność i swobodę działania. Restrukturyzacja przedsiębiorstwa to:
  • Konta odblokowane już w kilka dni
  • Minimum 4 miesiące bez windykacji
  • Redukcja długów i odsetek nawet o 50%
  • Plan spłaty dostosowany do Twoich możliwości
Pomożemy Ci przeprowadzić restrukturyzację i ocalić biznes, który budowałeś przez lata.
Bartosz Joachimczak - Prezes zarządu. Kancelaria Feniks.

Wyobraź sobie, że nie masz komorników na koncie. Prowadzisz biznes normalnie.

Otwierałeś firmę chcąc stworzyć coś swojego, zabezpieczyć rodzinę i pracować na własnych zasadach. Ale prowadzenie biznesu w Polsce potrafi być dużym wyzwaniem – a czasem, mimo ciężkiej pracy i uczciwego podejścia, nie jesteśmy w stanie poradzić sobie z piętrzącymi się problemami. Wiemy, jak dużą rolę odgrywa tu wstyd: poproszenie o pomoc kojarzy się z przyznaniem do porażki, ale wcale nie musi tak być! Chęć ratowania firmy to prawdziwa chęć walki, którą w Kancelarii Feniks wspieramy. Jeżeli: ▪️ masz niespłacane kredyty i pożyczki ▪️ masz komorników na kontach lub za chwilę będziesz ich mieć ▪️ banki wypowiedziały umowy, sprawy są lub za chwilę będą w sądzie ▪️ nie jesteś już w stanie płacić ZUS-u i podatków ▪️ zalegasz z fakturami u dostawców i partnerów biznesowych ▪️ zalegasz z wynagrodzeniami dla pracowników to restrukturyzacja firmy pomoże Ci ją uratować i wyjść z długów raz na zawsze.

Zredukuj firmowe długi nawet o 50% i przestań żyć w strachu!

Jak działa restrukturyzacja?
  • od momentu wszczęcia postępowania masz ustawową, 4-miesięczną ochronę przed egzekucją (postępowanie trwa średnio 9 miesięcy i przez cały ten czas działasz swobodnie)
  • doradca restrukturyzacyjny dogaduje się w Twoim imieniu z wierzycielami i tworzy układ restrukturyzacyjny, który zatwierdza sąd
  • działamy tak, aby obniżyć Twoje długi nawet o 50% i umorzyć odsetki; w skład restrukturyzacji wchodzą wszystkie długi, nie tylko te zaciągane na firmę
  • egzekucje komornicze zostają wstrzymane (nawet w kilka dni!), Twoje konta nie mogą być już zajmowane
  • plan spłaty długów dostosowany jest do Twoich możliwości (w zależności od typu wierzyciela może to być nawet 5 lat)

Nie musisz zamykać firmy. Masz odblokowane konta. Działasz swobodnie.

Restrukturyzacja firmy to sposób na jej uratowanie i powrót do normalnego życia – bez stresu, komorników na koncie i obawy o to, czy stać będzie Cię na utrzymanie rodziny czy zapłatę pracownikom. Nie odmawiaj sobie możliwości pomocy, którą gwarantuje Ci polskie prawo! Skontaktuj się z nami, a my przeanalizujemy Twoją sytuację bezpłatnie i doradzimy, co robić.

Bezpłatna konsultacja

Wypełnij formularz, a my się z Tobą skontaktujemy