Restrukturyzacja

Czujesz, że Twój biznes, któremu poświęciłeś całe swoje życie zaczyna tonąć? Zaczynasz mieć problemy z płynnością finansową?

Każdego ranka zastanawiasz się skąd wziąć pieniądze na zapłacenie rachunków, rat kredytowych czy leasingów? Zamiast skupić się na rozwoju swojego biznesu gasisz bieżące pożary i nieustannie unikasz niewygodnych rozmów z wierzycielami. Ta sytuacja zabiera Ci spokój?  Masz bardzo dużo możliwości aby uporać się z tymi wyzwaniami, stawić im czoła i dalej prowadzić swoją Firmę.

Zatem co możesz zrobić? 

Restrukturyzacja – jest procesem który nosi nazwę postępowania restrukturyzacyjnego. Musisz wiedzieć, że to postępowanie z góry ukierunkowane jest w stronę przedsiębiorcy, tak aby Jemu pomóc w trudnej sytuacji finansowej w której się znalazł. Rodzajów tego postępowania jest kilka i zawsze dopasowuje się je do konkretnego, indywidualnego przypadku.

Cel i korzyści restrukturyzacji firmy
Głównym celem postępowania restrukturyzacyjnego jest uniknięcie ogłoszenia upadłości firmy, dzięki zawarciu układu z wierzycielami lub wdrożeniu działań sanacyjnych.

Zatem jakie mamy najważniejsze korzyści w przypadku restrukturyzacji:
✓ ochrona przed agresywnymi działaniami wierzycieli
✓ wstrzymanie postępowań egzekucyjnych
✓ uchylenie zajęcia rachunku bankowego
✓ zyskujesz niezbędny czas na wprowadzenie zmian i poprawę relacji z kontrahentami
✓ możliwość pozyskania dodatkowych źródeł finansowania

Dlaczego restrukturyzacja jest w interesie wierzycieli?
Jeżeli Firma staje się niewypłacalna, albo zagrożona jest niewypłacalnością, postępowanie restrukturyzacyjne pozwala wierzycielom odzyskać znaczną część należnych im środków. Jeżeli Przedsiębiorca ogłasza upadłość likwidacyjną, w większości przypadków wierzyciele zostają zaspokojeni na poziomie jedynie kilku procent całości należności. Stąd, jeżeli masz obawy, że wierzyciele nie będą chcieli z Tobą negocjować, tym bardziej skontaktuj się z nami, a my pomożemy Ci się z nimi porozumieć.
Co możemy dla Ciebie zrobić?
Pomożemy Tobie skutecznie i prawidłowo przeprowadzić restrukturyzację:
✓ wstrzymamy egzekucje komornicze już w zaledwie kilka dni,
✓ obniżymy wszystkie zobowiązania nawet o 50%.
✓ odzyskasz płynność finansową a spłata zobowiązań odbędzie się na Twoich warunkach.
✓ pomożemy umorzyć Tobie w całości wszystkie odsetki od kredytów firmowych oraz prywatnych.
✓ rozłożymy zaległości które się nagromadziły wobec ZUS i US na dogodne raty.
✓ wstrzymamy płatności rat na kilkanaście miesięcy
✓ ochronimy Twój majątek!

 

Jeżeli próby samodzielnego ratowania Firmy nie przyniosły oczekiwanego rezultatu, porozmawiaj ze specjalistami od wyciągania firm z problemów finansowych! Skontaktuj się 

z nami, wypełnij formularz i zapisz się na darmową konsultację. Przeanalizujemy dokładnie Twoją indywidualną sytuację i pomożemy Ci profesjonalnie przejść przez to krok 

po kroku. Każdy kolejny dzień bez decyzji i akcji działa na Twoją niekorzyść. Razem uratujemy Twoją Firmę przed bankructwem i ze spokojem skupisz się wyłącznie na jej rozwoju. 

Konsultacja

Wypełnij formularz, a my się z Tobą skontaktujemy