pomagamy przedsiębiorcom i osobom prywatnym

Działamy wspólnie z naszymi Klientami, aby osiągnąć zamierzony cel. Twoje potrzeby są naszym priorytetem.

Wieloletnie doświadczenie w doradztwie biznesowym, kredytach hipotecznych i consultingu oraz skuteczność na poziomie 99%. Z nami Ci się uda!


Umów konsultację

KONSULTACJE

Konsultacja z nami jest darmowa i do niczego Cię nie zobowiązuje. Porozmawiajmy!

DORADZTWO

Specjalizujemy się w pomocy przedsiębiorcom oraz osobom prywatnym.

11 LAT NA RYNKU

W ciągu 11 lat obecności na rynku pomogliśmy wejść na nowy poziom finansowy już setkom podmiotów.

99% SKUTECZNOŚCI

Wygrywamy aż 99% spraw naszych klientów. Współpracując z nami, masz pewność sukcesu.


kim jesteśmy

O nasJesteśmy kancelarią, która kompleksowo zajmie się Twoimi finansami.

Jesteśmy niezależnymi ekspertami finansowymi, którzy w tej branży działają z sukcesami od 2010 roku. Nasi specjaliści swoje wieloletnie doświadczenie zdobywali w największych bankach komercyjnych.

Nasze usługi mają na celu pomoc przedsiębiorcom oraz klientom indywidualnym w zakresie prawa finansowego oraz znalezienia odpowiednich rozwiązań finansowych. Często zdarza się bowiem, iż nie zdajemy sobie sprawy z otaczających nas możliwości, dzięki którym nasz komfort finansowy może wejść na zupełnie nowy poziom. Co więcej, często boimy się skorzystać z pomocy osób/firm, mających na celu optymalizację finansów naszych lub naszych przedsiębiorstw.

Misją Kancelarii Feniks jest szerzenie świadomości o możliwościach jakie gwarantuje nam obowiązujące prawo oraz świadczenie najwyższe jakości usług.

Zadzwoń do nas:   668-255-949

Krystian Kolasiński

Krystian Kolasiński

Założyciel Kancelarii Feniks


zobacz

Czym się zajmujemy


RESTRUKTURYZACJA

W momencie bardzo trudnej sytuacji, przedsiębiorstwo wychodzi naprzeciw swoim wierzycielom i podejmuje rozmowy w sprawie spłaty swoich zobowiązań, po czym przegrupowuje raty osiągając nawet redukcję zobowiązań o 70 %. Podczas tych czynności, jako nieliczni uzyskujemy dofinansowanie z ARP na płynne przeprowadzenie powyższych działań restrukturyzacyjnych. Możliwość mediacji z wierzycielami oraz przebranżowienie ratuje prowadzony biznes i jest czynnością korzystniejszą dla przedsiębiorcy.


Więcej

KREDYTY I POŻYCZKI HIPOTECZNE

Kredyt hipoteczny pozwala na sfinansowanie zakupu mieszkania, domu lub nieruchomości gruntowej (w tym także działki letniskowej). Może być także przeznaczony na wybudowanie domu, dokończenie budowy, a także na finansowanie wykończenia  kupowanej nieruchomości.

Kredyt hipoteczny może być również przeznaczony na refinansowanie poniesionych wcześniej przez Klienta kosztów ze środków własnych na cele mieszkaniowe (zakup, budowa, remont).


Więcej

DOTACJE I SUBWENCJE

Dotacje i subwencje ustanawiane w związku z COVID-19 dają firmom nie tylko nowe możliwości ratowania się w kryzysie, lecz również wspierają ich nieustanny rozwój w dobie zawirowań w gospodarce. Dotacje z funduszy krajowych i europejskich dają możliwość tworzenia nowych miejsc pracy, inwestycji, innowacji i szereg innych.


Więcej

MEDIACJE

Spory to nierozłączna część naszego życia. Zarówno prywatnego, jak i biznesowego. Mdiacja to sposób na pozasądowe wypracowanie kompromisu.


Więcej

ZWROTY PROWIZJI

Kredyty konsumenckie, chwilówki zaciągnięte po 2012 roku przy wcześniejszej spłacie lub konsolidacji dają możliwość odzyskania prowizji ze względu na wcześniejszą spłatę.


Więcej

UPADŁOŚĆ FIRMOWA

Zachowanie płynności finansowej w dzisiejszych czasach to nie lada wyzwanie. Jeżeli z jakiegoś powodu Twoja firma jest stała się niewypłacalna, zajmiemy się formalnościami, kompleksowo.


Więcej

FINANSOWANIE FIRM

Od pożyczek z funduszy europejskich po środki z instytucji rządowych przy bardzo niskim oprocentowaniu. Kredyty obrotowe, inwestycyjne, faktoring, leasing, konsolidacje i analizy finansowe dają przedsiębiorstwu szybszy rozwój oraz aktywne działanie i konkurowanie na rynku.


Więcej

UPADŁOŚĆ KONSUMENCKA

Pozbycie się zobowiązań, dzięki upadłości, daje nowe możliwości dla osoby, która skorzysta z tego rozwiązania. Dając wierzycielom pewną spłatę minimalną odblokowujemy konta bankowe i pozbywamy się komorników, którzy zabierają wynagrodzenie. Zachowując majątek dalej pracujesz i zarabiasz.


Więcej

KSIĘGOWOŚĆ

Obsługa księgowa spółek i jednoosobowych działalności gospodarczych z doradztwem w sytuacji nieustannie zmieniającego się prawa,  pozwala zająć się w pełni prowadzeniem firmy.


Więcej

Kredyty frankowe

Pomagamy klientom zmagającym się z kredytami walutowymi w odzyskiwaniu utraconych środków.  Analiza podjęcia działań w tym zakresie jest bezpłatna.


Więcej

WINDYKACJA

Należności, które wydają się nie do odzyskania, trafiają na konto przedsiębiorcy. Dywersyfikacja działań daje dużą skuteczność i ściągalność.


Więcej

UBEZPIECZENIA

Majątkowe, firmowe, osobiste, ubezpieczenie OC/AC, wypadkowe i wiele innych chronią przedsiębiorcę w nagłych przypadkach prywatnie i biznesowo.


Więcej

DOTACJE I SUBWENCJE

Dotacje i subwencje ustanawiane w związku z COVID-19 dają firmom nie tylko nowe możliwości ratowania się w kryzysie, lecz również wspierają ich nieustanny rozwój w dobie zawirowań w gospodarce. Dotacje z funduszy krajowych i europejskich dają możliwość tworzenia nowych miejsc pracy, inwestycji, innowacji i szereg innych.


Więcej

DORADZTWO GOSPODARCZE

Świadczymy szeroko rozumiane doradztwo gospodarcze. Profesjonalne wsparcie pozwoli Nam na bezpieczną realizację Twoich planów oraz ambicji.


Więcej

WIĘCEJ

Jeżeli nie znalazłeś usługi dla siebie: nic nie szkodzi! Zgłoś się do nas, a na pewno znajdziemy rozwiązanie szyte na miarę.


Więcej

0
+

Ponad 2500 podejętych spraw

0
%

Ponad 99% skuteczności

ZADZWOŃ DZIŚ

Darmowa konsultacja

Zadzwoń do nas, by dowiedzieć się, w jaki sposób możemy wesprzeć  finanse Twoje i Twojego przedsiębiorstwa. Istnieje wiele narzędzi prawnych, dzięki którym Twój komfort finansowy znacznie się poprawi.


668-255-949


DOWIEDZ SIĘ

Co mówią o nas media?

Najczęściej zadawane pytania

FAQkancelariafeniks

Jesteśmy tu po to, by odpowiadać na Twoje pytania. Oto niektóre z nich:

Czy podczas restrukturyzacji dalej mogę prowadzić swoją działalność?

Tak, firma musi dalej funkcjonować na rynku i konkurować z innymi.

Co daje mi restrukturyzacja konsumencka?

Taka restrukturyzacja to aż do -70% zadłużenia z zachowaniem całego majątku.

Jakiej firmie należy się dotacja?

Każdej, po spełnieniu odpowiednich kryteriów.

Czy z zaległościami w KRD, ZUS, US mogę otrzymać finansowanie?

Tak, nasz dział prawny ma na to rozwiązanie.


SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Formularz kontaktowyPrzewiń na górę