Remanent finansowy

Porządki w finansach szansą na dodatkowe pieniądze. Remanent Finansowy – Odzyskaj swoje pieniądze.

Jeżeli zastanawiasz się czy Warto zrobić Remanent Finansowy – to odpowiedź jest jedna – w zależności od tego ile masz różnych produktów, kredytów, pożyczek, polis, szkód gdzie zostały zaniżone odszkodowania, masz zapewne do odzyskania od kilku-kilkunastu tysięcy do nawet kilkuset tysięcy złotych! Stać Cię na to aby tego nie sprawdzić?

 

Niestety, zdecydowana większość Polaków, nie dba o swoje sprawy finansowe, nie posiada swoich umów kredytowych, pożyczkowych, nie wiedzą gdzie mają swoje polisy i jakie tak naprawdę opłacają produkty.

 

Jakie to ma konsekwencje?

 

Płacą, nie do końca wiedzą na co i za co, nie znają swoich praw i możliwości. Często podporządkowują się każdemu jednemu dokumentowi z Banku, czy firmy w której opłacają daną polisę, produkt oszczędnościowy czy inwestycyjny.

 

Za brak terminowej spłaty, powyższe instytucje grożą karami, albo potrącają duże kwoty. Chcesz z tych produktów zrezygnować? Tracisz wtedy bezprawnie lwią część swoich odłożonych pieniędzy… I jesteś w potrzasku…. Nie masz dostępu do swoich pieniędzy.


Chcę zrobić Remanent Finansowy
Kredyty konsumenckie, pożyczki w 90% zawierają klauzule abuzywne i można anulować odsetki oraz prowizje i spłacić sam kapitał. Średnio mamy w tych przypadkach korzyść dla klienta na poziomie 7000 – 50 000 tysięcy złotych! W zależności od wysokości zaciągniętego kredytu!

 

Przy kredycie hipotecznym można również sobie pomóc i znacząco obniżyć swoje raty!

 

Jest tylko jeden warunek:

 

MUSISZ DAĆ SOBIE POMÓC!

Wypełnij formularz, zapisz się na bezpłatny remanent finansowy, na którym przenalizujemy Twoje produkty które posiadasz, znajdziemy Twoje pieniądze które masz do odzyskania, a których nie odzyskasz samodzielnie. Pomożemy Ci również z obecnymi kredytami, pożyczkami tak aby obniżyć Twoje raty i uratować domowy budżet.

Czym szybciej przeanalizujesz z naszą pomocą swoje produkty tym szybciej będziesz miał swiadomość ile pieniędzy możesz oszczędzić.

 

ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ!

Konsultacja

Wypełnij formularz, a my się z tobą skontaktujemy