Zakup nieruchomości

Kredyty i pożyczki hipoteczne

Kredyt hipoteczny to najtańszy sposób na realizację marzeń związanych z zakupem nieruchomości.

mediacje kancelaria feniks

Kredyt hipoteczny pozwala na sfinansowanie zakupu mieszkania, domu lub nieruchomości gruntowej (w tym także działki letniskowej). Może być także przeznaczony na wybudowanie domu, dokończenie budowy, a także na finansowanie wykończenia kupowanej nieruchomości.
Kredyt hipoteczny może być również przeznaczony na refinansowanie poniesionych wcześniej przez Klienta kosztów ze środków własnych na cele mieszkaniowe (zakup, budowa, remont).
Pożyczka hipoteczna pozwala na przeznaczenie środków na dowolny cel przy zabezpieczeniu się przez bank na nieruchomości, której potencjalny kredytobiorca jest już właścicielem.
Zabezpieczeniem tego rodzaju finansowania jest wpis hipoteki do działu IV księgi wieczystej nabywanej lub innej nieruchomości.
Zarówno w przypadku kredytu hipotecznego jak i pożyczki hipotecznej maksymalna kwota kredytu będzie wyznaczona na podstawie badania zdolności kredytowej i określeniu przez rzeczoznawcę wartości przedmiotu zabezpieczenia.
Długi okres spłaty kredytu i pożyczki hipotecznej i relatywnie niskie marże pozwalają na rozłożenie obciążenia na dłuższy okres, a co za tym idzie niewielkie obciążenie dla miesięcznego budżetu.

O NAS

Nasi specjaliści swoje wieloletnie doświadczenie zdobywali w bankach komercyjnych oferując Klientom rozwiązania dot. zarówno pożyczek jak i kredytów hipotecznych. Możemy pochwalić się latami praktyki zarówno w zakresie identyfikacji potrzeb Klienta, poszukiwania odpowiednich rozwiązań jak i samej analizy kredytowej. Pozwala nam to dobrać rozwiązania skuteczne i korzystne dla Kredytobiorców. Dziś wykorzystujemy nasze doświadczenie aby pomóc naszym Klientom znaleźć odpowiednie rozwiązania dedykowane konkretnie dla Nich.


JAK DZIAŁAMY

Nasze doświadczenie i znajomość dostępnych ofert banków pozwala na dobranie odpowiedniego finansowania dla naszych Klientów. Wiele lat praktyki pozwala nam na dobranie kredytu skrojonego na miarę danego Klienta. Kierujemy się zasadą, iż nie ma jednego rozwiązania finansowego idealnego dla każdego z potencjalnych kredytobiorców. Każdy Klient ma inne potrzeby i preferencje, a my znajdujemy stosowne rozwiązania spośród wielu dostępnych możliwości.

Dla naszych Klientów:
- przeprowadzimy analizę transakcji,
- zbadamy zdolność kredytową,
- przygotujemy wyliczenia,
- omówimy krok po kroku cały proces kredytowy,
- przedstawimy najkorzystniejsze oferty,
- pomożemy w skompletowaniu wymaganych dokumentów, kontakcie ze sprzedającym i wypełnieniu niezbędnych formularzy,
- wytłumaczymy wszelkie zawiłości, terminy i niuanse pojawiające się w ofertach banków i samych umowach kredytowych.

Naszych Klientów przeprowadzamy przez cały proces kredytowy począwszy od analizy, dobrania odpowiednich rozwiązań, aż do uruchomienia finansowania i dopełnienia niezbędnych formalności po uruchomieniu kredytu.

Nie pobieramy opłat od naszych Klientów za pomoc w zakresie pozyskania pożyczki lub kredytu hipotecznego. Nasze wynagrodzenie w tym zakresie pokrywa bank, a Klient nie ponosi z tego tytułu żadnych dodatkowych czy ukrytych kosztów.

Zadzwoń do nas, by porozmawiać o kredytach i pożyczkach hipotecznych: 570-111-502, 570-111-509

Darmowa konsultacja

Przewiń na górę